Menu

TECHNOLOGIE Z PASJĄ

Firma - nasz zespół Esders

Zespół

Firma stale się rozwija, zatrudnia ponad 120 pracowników. Polegamy w dużej mierze na samokształcących się specjalistach i zawsze staramy się zapewnić perspektywy dalszego rozwoju. Obecny kierownik produkcji był pierwszym stażystą w naszej firmie.

Sukces to praca zespołowa!

Naszym kręgosłupem jest wykwalifikowany personel, specjaliści z dużym zaangażowaniem. Sami z sukcesem szkolimy przyszłych specjalistów.  Średnio od 10 do 15% naszych pracowników to stażyści. Dotychczasowy rozwój firmy pozwolił na zatrudnienie wszystkich stażystów.

Z jednego źródła

Nie podążamy za trendem w produkcji.  Wiele komponentów jest wytwarzanych przez nas, nawet drukowanie  płytek i ich montaż odbywa się tutaj w Haseluenne. Dzięki temu możemy szybciej i elastyczniej reagować na bieżące wymagania. Od 2016 roku komponenty mechaniczne są również produkowane głównie na miejscu, przy użyciu najnowszych maszyn CNC.

Esders-Team

W 2011 roku została utworzona spółka zależna Esders Polska Sp. z o.o.

Firma Esders GmbH, z siedzibą w północno-zachodniej części Niemiec, w miejscowości Haselünne, w powiecie Emsland, zajmuje się od roku 1989 produkcją urządzeń pomiarowych, oprogramowaniem i rozwiązaniami systemowymi w dziedzinie gazownictwa, instalacji wodnych i kanalizacyjnych. W budynku biurowo-produkcyjnym należącym do firmy mieści się, obok działu konstrukcyjnego i produkcji, również dział dystrybucji i serwisu. Założeniem naszej firmy jest kompetentna obsługa klientów w zakresie konserwacji, prób działania i uruchamiania, obejmująca wszystkie produkowane przez nas przyrządy. Dzięki naszym długoletnim doświadczeniom w kraju jak i za granicą, możemy Państwu zaproponować doradztwo indywidualne oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Rozwiązywanie problemów oznacza, że Państwo otrzymują nie tylko sam miernik, ale również dostosowany i praktyczny osprzęt, umożliwiający realizację Państwa zadań. Przykładem na to jest nasza bogata oferta osprzętu dla prób ciśnieniowych w zakresie instalacji gazowych i wodnych według wytycznych DVGW G 469 lub W 400-2.

Szczególny nacisk w naszej pracy kładziemy na rozwój technologii detekcji gazu, urządzeń pomiarowych dla instalacji gazowych oraz technologii pomiaru ciśnienia, urządzeń do wykrywania wycieków wody oraz systemów kontroli dla przyrządów do pomiaru gazu i urządzeń sygnalizacyjnych.

Z uwagi na fakt, że dokumentowanie pomiarów jest obecnie bardzo ważne, oferujemy Państwu systemy do mobilnej ewidencji danych (MDE). Jako terminale atrakcyjne cenowo i gwarantujące właściwe działanie stosowane są komputery pocket-PC razem lub bez skanera BarCode Scanner. Oprogramowanie konieczne do specyficznego zastosowania proponujemy w krótkim czasie po uzgodnieniu.

We współpracy z klientami oferujemy indywidualne rozwiązania w wielu dziedzinach. Osoby biorące udział w rozwiązywaniu problemów to inżynierowie „czystej krwi“, dlatego też nasze motto brzmi:

Technologie z pasją! 

Z tego korzystacie Państwo jako klienci a nam praca sprawia po prostu przyjemność! 

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie i cieszymy się na pierwszy kontakt.

Ustawienia prywatności
Durch Aufruf unser Onlinepräsenzen in sozialen Netzwerken

Durch das Aufrufen unserer Onlinepräsenzen in sozialen Netzwerken werden auch dort von Ihnen personenbezogene Daten von dem jeweiligen Anbieter verarbeitet. Bitte beachten Sie, dass Sie genauen Umfang, Zweck, Rechtsgrundlage, Speicherdauer und Ihrer Rechte bzgl. dieser Verarbeitungsvorgänge Ihrer personenbezogenen Daten auch den Angaben des jeweiligen Anbieters entnehmen müssen.

Durch Einbindung von Diensten Dritter

Aufgrund der Einbindung von Diensten Dritter auf unserer Webseite könnten personenbezogene Daten von Ihnen durch den jeweiligen Anbieter verarbeitet werden. Bitte beachten Sie, dass Sie dann Umfang, Zweck, Rechtsgrundlage, Speicherdauer und Ihrer Rechte bzgl. dieser Verarbeitungsvorgänge Ihrer personenbezogenen Daten auch den Angaben des jeweiligen Anbieters entnehmen müssen.

keyboard_arrow_up