Witamy Esders Polska Sp. z o.o. | O nas

Unternehmen
 

Technologie z pasją!

Firma Esders GmbH, z siedzibą w północno-zachodniej części Niemiec, w miejscowości Haselünne, w powiecie Emsland, zajmuje się od roku 1989 produkcją urządzeń pomiarowych, oprogramowaniem i rozwiązaniami systemowymi w dziedzinie gazownictwa, instalacji wodnych i kanalizacyjnych. W budynku biurowo-produkcyjnym należącym do firmy mieści się, obok działu konstrukcyjnego i produkcji, również dział dystrybucji i serwisu. Założeniem naszej firmy jest kompetentna obsługa klientów w zakresie konserwacji, prób działania i uruchamiania, obejmująca wszystkie produkowane przez nas przyrządy. Dzięki naszym długoletnim doświadczeniom w kraju jak i za granicą, możemy Państwu zaproponować doradztwo indywidualne oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Rozwiązywanie problemów oznacza, że Państwo otrzymują nie tylko sam miernik, ale również dostosowany i praktyczny osprzęt, umożliwiający realizację Państwa zadań. Przykładem na to jest nasza bogata oferta osprzętu dla prób ciśnieniowych w zakresie instalacji gazowych i wodnych według wytycznych DVGW G 469 lub W 400-2.

Szczególny nacisk w naszej pracy kładziemy na rozwój technologii detekcji gazu, urządzeń pomiarowych dla instalacji gazowych oraz technologii pomiaru ciśnienia, urządzeń do wykrywania wycieków wody oraz systemów kontroli dla przyrządów do pomiaru gazu i urządzeń sygnalizacyjnych.

Z uwagi na fakt, że dokumentowanie pomiarów jest obecnie bardzo ważne, oferujemy Państwu systemy do mobilnej ewidencji danych (MDE). Jako terminale atrakcyjne cenowo i gwarantujące właściwe działanie stosowane są komputery pocket-PC razem lub bez skanera BarCode Scanner. Oprogramowanie konieczne do specyficznego zastosowania proponujemy w krótkim czasie po uzgodnieniu.

We współpracy z klientami oferujemy indywidualne rozwiązania w wielu dziedzinach. Osoby biorące udział w rozwiązywaniu problemów to inżynierowie „czystej krwi“, dlatego też nasze motto brzmi:

Technologie z pasją! 

Z tego korzystacie Państwo jako klienci a nam praca sprawia po prostu przyjemność! 

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie i cieszymy się na pierwszy kontakt.