Menu

Esders Connect

Esders Connect

Dzięki naszej nowej, internetowej i zgodnej z wymogami ochrony danych platformie do zarządzania urządzeniami i dokumentowania danych pomiarowych towarzyszymy Ci w drodze do ery cyfrowej.

NOWOŚĆ: Esders Connect i nasz portal klienta są teraz jednym. Nieustannie rozwijamy siebie i nasze produkty dla Ciebie, abyś mógł maksymalnie wykorzystać to.

Nowy Esders Connect sprawia, że wszystkie informacje o Twoich urządzeniach i pomiarach są jeszcze łatwiejsze w jednym miejscu. To miejsce to Twoja przeglądarka internetowa. Nie musisz kupować żadnego oprogramowania i nie potrzebujesz działu IT, aby udzielić informacji.

Jak to działa?

Dane pomiarowe są przesyłane bezpośrednio przez zintegrowany moduł LTE w urządzeniu lub przez Bluetooth za pomocą aplikacji Esders Connect na smartfon lub tablet. Raport w formacie PDF można wysłać bezpośrednio na maksymalnie trzy adresy e-mail. Dane pomiarowe są również dostępne w formacie surowym do bezpośredniej integracji z Twoim systemem.

LTE Kommunikation smart memo
Przykładowa aplikacja ze smart memo z zintegrowanym modułem LTE

Twoje korzyści

  • nie jest wymagana instalacja oprogramowania lokalnego
  • zawsze dostępna jest najnowsza wersja
  • aktualizacje są wykonywane automatycznie
  • ta sama baza danych (protokoły i dokumenty) jest dostępna dla wszystkich użytkowników, zarówno w biurze, jak i na placu budowy; wszyscy uczestnicy mają jednocześnie dostęp do danych
Screenshot_Start-Connect - EN
Screenshot Servicearticle EN
  • Widok mapy (funkcja GPS) dla dokładnej lokalizacji pomiaru
  • bezpośrednie generowanie raportów z pomiarów na placu budowy

Dostaniesz

  • prosta i pozbawiona papieru dokumentacja
  • bezpieczne szyfrowanie danych
  • dane dostępne z dowolnego miejsca w dowolnym czasie
  • bezpieczne dane zgodne z RODO

To pełna elastyczność zarządzania danymi pomiarowymi poprzez automatyczną ocenę danych pomiarowych w Esders Connect – po prostu online.

Esders-Connect-im-google-play-store

DSGVO Hinweis

Poprzez dostęp do naszej obecności online w sieciach społecznościowych

Gdy wywołujesz naszą obecność online w sieciach społecznościowych, Twoje dane osobowe są również przetwarzane przez odpowiedniego dostawcę. Należy pamiętać, że dokładny zakres, cel, podstawa prawna, okres przechowywania i twoje prawa w odniesieniu do tych operacji przetwarzania twoich danych osobowych muszą również pochodzić z danych odpowiedniego dostawcy.

Poprzez integrację usług stron trzecich

Ze względu na integrację usług stron trzecich na naszej stronie internetowej dane osobowe mogą być przetwarzane przez odpowiedniego dostawcę. Pamiętaj, że będziesz musiał wziąć zakres, cel, podstawę prawną, okres przechowywania i swoje prawa dotyczące tych operacji przetwarzania Twoich danych osobowych z informacji odpowiedniego dostawcy.

keyboard_arrow_up