Witamy Esders Polska Sp. z o.o. | Serwis

Esders Service
 

Troszczymy się!  

 

Jakość danego urządzenia oraz opieka nad klientem potwierdzają się często dopiero po zakupie. Jeśli chodzi o trudności w obsłudze, zakłócenia w pracy urządzeń czy ich usterki, to nasz serwis klienta troszczy się, aby ew. problemy były rozwiązywane sprawnie.  

W naszym warsztacie serwisowym przeprowadzamy próby działania, prace konserwacyjne i naprawy w sposób szybki i sprawny. Nasz mobilny serwis dociera również bezpośrednio do Państwa drzwi. W pełni wyposażone pojazdy serwisowe zachwycają każdego inżyniera. Bogato wyposażone stanowiska pracy umożliwiają wykonywanie wspieranych komputerowo kalibracji czujników gazu, czujników wieloprzepływowych i przetworników ciśnienia. Odtwarzalne certyfikaty badań i obszerne dokumentowanie wszelkich czynności to nasz standard. Państwo sami musicie się zatroszczyć wyłącznie o przyłącze prądu 230 Volt i stanowisko robocze. 

Na życzenie oferujemy również umowy serwisowe dla Państwa urządzeń i troszczymy się o dotrzymywanie przez Państwa powtarzających się terminów badań.  

Nasze usługi serwisowe powinny być podstawą długotrwałego partnerstwa!