Offizieller Spatenstich für den Esders Tech Campus  in Haselünne

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy dla nas wszystkich.

Bardzo uroczyście, pełni dumy i oczekiwania, świętowaliśmy oficjalne rozpoczęcie budowy naszego kampusu Esders Tech w Haselünne wraz z ceremonią wmurowania kamienia węgielnego. Ten projekt to nie tylko inwestycja w naszą przyszłość, ale także zobowiązanie wobec naszego domu i naszego zespołu, w który wierzymy.

Nasz cel? Kampus, który jest nie tylko symbolem zaawansowanych technologii i innowacji, ale przede wszystkim miejscem, w którym każdy z nas czuje się komfortowo, inspiruje się i może rozwijać swoje najlepsze pomysły. Będzie to miejsce, w którym współpraca jest na pierwszym planie, a nasza wspólna innowacyjna siła wyniesie nas na nowe wyżyny.

Nasz sukces? To praca zespołowa!

Ponieważ za każdym udanym projektem, za każdą innowacją stoi zespół, który pracuje z pasją i zaangażowaniem. A za każdym z nas stoi rodzina, która nas wspiera i w nas wierzy.

Werner Schräer (burmistrz Haselünne), Martin Pohlmann (pierwszy radny miejski), Christian Weßling (IHK, kierownik projektu ds. polityki gospodarczej i statystyki), Christian Müller (Business Association Emsland e.V.), Anke Lübbering (zarządzanie projektami, „Radke Architekten”), Henning Radke („Radke Architekten”) byli obecni.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym ekscytującym projekcie budowlanym? Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.esders.com/tech-campus.